» Varmland – Rejon Treskog – jeziora – pakiety

Varmland – Rejon Treskog – jeziora – pakiety

Zapraszamy Was w rejon Varmland, który znajduje się na południowym zachodzie Szwecji, niedaleko granicy z Norwegią. Jest to przepiękna kraina, poprzedzielana dużą ilością jezior i ogromnych lasów. Wspaniałe miejsce na wędkarski urlop ze znajomymi, ale także na udany urlop z całą rodziną. Jeziora pełne ryb, a lasy z wielką ilością grzybów. Piękne krajobrazy, cisza i spokój. Czego chcieć więcej.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy trzy główne jeziora rejonu Varmland. Są to średniej wielkości jeziora z dużą populacją drapieżników, głównie szczupaka oraz okonia. Duża ilość ryb w łowiskach sprawia, że są to miejsca nietuzinkowe i na pewno spodobają się wielu wędkarzom. Zarówno tym początkującym, jak i bardzo doświadczonym. Na jeziorach jest znikoma presja wędkarska, a w niektórych okresach przez tydzień nawet nie spotyka się ani jednej łodzi na wodzie.

Ponadto w okolicach naszej bazy mamy do dyspozycji jeszcze kilka innych jezior, na które przewozimy łodzie na życzenie naszych Klientów. Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników są niedaleko przystani nad jeziorem, nad którym są umiejscowione nasze domki. Na dwa pozostałe jeziora trzeba dojechać samochodem po kilka kilometrów. Łodzie są nad jeziorami. Na życzenie Klientów łodzie przewozimy także na inne jeziora znajdujące się w rejonie Varmland.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na osobę w rozmiarze 50-70 cm na potrzeby bieżącego posiłku. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać niedużą ilość okoni w rozmiarze 15-39 cm. Rekomendujemy 3-4 szt. na osobę. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy łodzie 4,4 m z silnikami spalinowymi 2,5 KM. Silniki o tej mocy są wystarczające do przemieszczania się po wszystkich trzech jeziorach. Łodzie wyposażone w kotwice, wiosła oraz kamizelki asekuracyjne. Na życzenie Klientów łodzie przewozimy na inne jeziora, które znajdują się w tej okolicy.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w domkach 2, 4 i 6 osobowych, Każdy domek jest niezależny i składa się z 1-2 sypialni, kuchni z jadalnią, pokoju dziennego oraz łazienki z ubikacją. Kuchnia z jadalnią jest w pełni wyposażona. Wszystkie domki z tarasami. Domki są wyposażone także w TV satelitarną. Łącznie możemy przyjąć około 24 osób.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania w rejonie Varmland w Szwecji (pakiety – szczupak, okoń).

Termin: kwiecień-październik.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 2 do 24 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w domkach 2, 4 i 6 osobowych, Każdy domek jest niezależny i składa się z 1-2 sypialni, kuchni z jadalnią, pokoju dziennego oraz łazienki z ubikacją. Kuchnia z jadalnią jest w pełni wyposażona. Wszystkie domki z tarasami.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: średnie jeziora i mniejsze jeziora.
Przewodnik wędkarski: Na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1730 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 6920 PLN za 4 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.02.2020 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domku 4 osobowym na wyłączność (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie 4,4 m z silnikami spalinowymi 2,5 KM (jednostki wyposażone w odpowiednią ilość kamizelek asekuracyjnych, kotwicę, wiosła).
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka anglojęzycznego rezydenta.
– sprzątanie końcowe.
– drewno do kominka.
– sauna (budynek obok domków).
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
– licencja wędkarska (około 100 SEK od osoby).
We własnym zakresie:
– poszewki na pościel.
– ręczniki.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wynajem rowerów.
– wynajem kajaków.
– wynajem poszewek na pościel i ręczników.
– wykupienia transferów z/na lotnisko.
Kaucja zwrotna: 1000 SEK od domku i łodzi.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!