» Rzeka Indalsalven (rejon Hammarstrand) – pakiety

Rzeka Indalsalven (rejon Hammarstrand) – pakiety

Chcielibyśmy zaprosić Was w niespotykane miejsce w północnej Szwecji. Miejsce, które jest przedsionkiem szwedzkiej Laponii. Co prawda jeszcze nie jest to geograficzna Laponia, ale klimat miejsca jest bardzo podobny i zbliżony do lapońskiej ziemi.  Nasz nowy kameralny ośrodek znajduje się nad Rzeką Indalsalven. Nasza baza umiejscowiona jest na pięknej skarpie ze wspaniałym widokiem na rzekę! Jest to świetne miejsce na spędzenie wędkarskiego urlopu w Szwecji.

Naszym nowym łowiskiem jest duża Rzeka Indalsalven ze zmiennym charakterem. Miejscami rzeka płynie szybko, a w innych odcinkach płynie bardzo leniwie, ledwie przetaczając swój nurt. Nie brakuje wielu zatok, w których w ogóle nie odczuwa się nurtu rzeki. Są także piękne rozlewiska, na których łowi się zupełnie tak samo, jak na jeziorach. Duża powierzchnia naszego łowiska ograniczona jest w górnym i dolnym biegu zaporami, dzięki czemu charakter łowiska jest urozmaicony. Wyprawy wędkarskie na to łowisko na pewno przypadną do gustu wielu wędkarzom.

W rzece żyje duża populacja przepięknych szczupaków. Duża ilość małych i średnich ryb zadowoli każdego. Łowcy okazów także będą mieli co robić na tym łowisku, ponieważ regularnie łowione są szczupaki powyżej metra!

W rzece żyje ogromna ilość okoni i na pewno każdy wędkarz będzie zadowolony z wyników osiągniętych podczas łowienia tych ryb.

W łowisku żyją także wspaniałe pstrągi potokowe oraz lipienie. Nie brakuje przepięknych jazi, których średnia wielkość zadowoli wszystkich. Każdy wędkarz i pasjonat znajdzie coś dla siebie. Idealne miejsce na wyprawę na ryby do Szwecji.

Całości obrazu dopełnia możliwość obcowania z dziką przyrodą oraz piękne widoki. Często widuje się krążące nad wierzchołkami drzew wielkie ptaki drapieżne. Z kolei na lądzie istnieje spora szansa na spotkanie łosia. Jest to świetne miejsce do zaplanowania wyprawy wędkarskiej na ryby do Szwecji!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu trudno dostępnych terenów oraz prywatnych posesji. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się zaraz po wypłynięciu na rzekę. W okolicy jest także możliwość łowienia na rzekach pstrągowo-lipieniowych.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dobrze sprawdza się metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na osobę w rozmiarze 50-75 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabrać dziennie 2-3 szt. okoni na osobę w rozmiarze 15-39 cm. Z łowiska można zabrać dziennie 1 pstrąga potokowego na osobę w rozmiarze 35-45 cm. Z łowiska można zabrać dziennie 1 lipienia na osobę w rozmiarze 35-40 cm. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy 3 łodzie 4,4 m wyposażone w silniki spalinowe o mocy 5 KM. Wszystkie łodzie są wyposażone w kotwice i wiosła.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w domku 8 osobowym lub w domku 6 osobowym lub w domku 4 osobowym. Największy domek 8 osobowy wyposażony jest w 3 sypialnie, w pełni wyposażony duży aneks kuchenny, duży pokój dzienny, ogromny taras z pięknym widokiem na rzekę oraz łazienkę z ubikacją. Na miejscu dostępny jest grill oraz palenisko. Za dodatkową opłatą możliwość skorzystania z sauny.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania nad Rzeką Indalsalven (rejon Hammarstrand) w Szwecji (pakiety).

Termin: czerwiec-wrzesień.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty (głównie sobota/sobota).
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: od 2 do 8 osób.
Zakwaterowanie: domki 8, 6 i 4 osobowe. Wszystkie domki wyposażone są w oddzielne sypialnie, w pełni wyposażony aneks kuchenny z pokojem dziennym, taras oraz łazienkę z ubikacją.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duża rzeka. Ponadto rzeki pstrągowe.
Przewodnik wędkarski: na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1990 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 6 osobach uczestniczących (łącznie 11940 PLN za 6 osób). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 14.10.2021 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w dużym domku 8 osobowym (7 noclegów).
– 3 łodzie wędkarskie 4,4 m z silnikami spalinowymi 5 KM (jednostki wyposażone w kotwicę, wiosła).
– pościel i ręczniki.
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka anglojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
– licencja wędkarska – około 150 SEK osoba/tydzień.
We własnym zakresie:
– sprzątanie końcowe.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wykupienie sprzątania końcowego – 600 SEK za dom.
Kaucja zwrotna: 1000 SEK za dom i łódź.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Ciekawe dodatki
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!