» Szkiery Św. Anny (Nedre Yxno) – pakiety

Szkiery Św. Anny (Nedre Yxno) – pakiety

Archipelag szkierów Św. Anny (okolice Nedre Yxno) to ogromny obszar wody. Presja wędkarska w tym miejscu jest bardzo mała. To jedno z najlepszych łowisk szczupaka, okonia i sandacza w tym rejonie szwedzkiego wybrzeża Bałtyku. Tysiące wysp i wysepek. Wiele podwodnych kamienisk i górek porośniętych podwodną roślinnością oraz wielka ilość trzcinowisk daje nam obraz świetnego łowiska szczupaków, sandaczy i okoni. Najlepszy sezon na szczupaki to maj, przełom maja i czerwca oraz jesień, od początku września do końca października. Wiosną łowi się szczupaki głównie w płytkich zatokach i przy trzcinowiskach, gdzie żerują po odbytym wcześniej tarle. Natomiast jesienią szukamy ich w nieco głębszych miejscach od 3 do 7 metrów. Na Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) licznie występuje duży okoń oraz sandacz, którego najlepszych brań możemy spodziewać się jesienią.

Szkiery - Szczupak_www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Główną i największą atrakcją na Nedre Yxno (szkiery Św. Anny) są oczywiście szczupaki. Nasza baza znajduje się w miejscu odseparowanym od presji wędkarskiej, obfitującym w dużą populację szczupaka. Okazy ponad metrowe łowi się tutaj często! Kolejną atrakcją są sandacze, na które warto wybrać się tutaj na jesieni. Po znalezieniu dobrego miejsca można złowić wiele sztuk. Dodatkową atrakcją szkierów są duże okonie. Ktoś kto poświęci swój czas na łowienie „garbusów” na pewno się nie zawiedzie. Zapraszamy na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji.

W trzy i pół godziny od startu z Polski możesz być już na szkierowym łowisku!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu pasów trzcin i prywatnych terenów. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się niedaleko ośrodka.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Białoryb można łowić na spławik lub metodami gruntowymi.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka lub sandacza na łódź w rozmiarze 45 – 75 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki/sandacze wypuszczamy z powrotem do wody. Z łowiska można zabierać również inne gatunki ryb, ale tylko w ilościach, które potrzebne są do bieżącego spożycia na miejscu. Zakaz mrożenia ryb. Zakaz zabierania ryb z przeznaczeniem do wywiezienia ze Szwecji. W szkierach obowiązuje zakaz połowu węgorza. Trolling jest zabroniony w szkierach.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości są 2 osobowe łodzie wędkarskie Uttern 4,65 lub Uttern 4,95 z silnikami 6 KM. Na wyposażeniu łodzi są kotwice, wiosła, a także kamizelki wypornościowe.

Zakwaterowanie odbywa się w komfortowym domku dla 6 osób lub w domku dla 4 osób. Większy domek posiada 2 pokoje 3 osobowe oraz salon, aneks kuchenny, łazienkę z WC, ogrzewanie i taras. Mniejszy domek posiada 2 pokoje 2 osobowe oraz salon, aneks kuchenny, łazienkę z WC, ogrzewanie i taras. Od domków do przystani jest tylko 30 metrów.

Szkiery Św. Anny - domek na szkierach - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania na szkierach Św. Anny (Nedre Yxno) w Szwecji (pakiety).

Termin: kwiecień-listopad.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od soboty.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód + prom lub samolot + wynajem samochodu na miejscu).
Ilość uczestników: 2, 4, 5, 6, 8, 10 osób. Ilość uczestników w zależności od wielkości i konfiguracji domków.
Zakwaterowanie: domki (pokój dzienny, oddzielne sypialnie, kuchnia w pełni wyposażona, łazienka, ubikacja).
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: szkierowy archipelag.
Przewodnik wędkarski: na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika.
Cena: 1950 PLN od osoby za tydzień pobytu bez dojazdu przy 4 osobach uczestniczących (łącznie 7800 PLN za 4 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.03.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domku 4 osobowym (7 noclegów).
– 2 łodzie wędkarskie Uttern 4,65 lub Uttern 4,95 z silnikami 6 KM.
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka anglojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– paliwo do łodzi, według zużycia na miejscu.
We własnym zakresie:
– poszewki na pościel
– ręczniki
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna: 500 PLN od osoby.

Prom:
nasza firma oferuje bilety promowe do Szwecji (Gdańsk-Nynäshamn, Gdynia-Karlskrona, Świnoujście-Ystad, Sassnitz-Trelleborg) po atrakcyjnych cenach, niższych niż bezpośrednio u przewoźników promowych.
Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!