» Jezioro Perchzilla (OGROMNE okonie) – pakiety

Jezioro Perchzilla (OGROMNE okonie) – pakiety

Zapraszamy Was na jedno z najsłynniejszych jezior w Europie, na jezioro, które w całej Europie znane jest jako Perchzilla. W Polsce łowisko znane jest, jako Jezioro Gigantów. Jezioro leży w północnej części Hiszpanii, w okolicach miejscowości Bilbao. Niesamowite jezioro, niespotykane nigdzie indziej na Świecie. Perchzilla, jak sama nazwa wskazuje słynie z ogromnych okoni, które swoją masą często przekraczają 2 kilogramy. Regularnie łowione są ryby nawet 2,5 kilogramowe. Oficjalny rekord to prawie 3 kilogramowy garbus.

Doskonała jakość wody oraz ogromna ilość pokarmu (raki, małe rybki) pomagają rybom osiągać ogromne rozmiary w dość krótkim czasie. Ponadto jezioro znajduje się w dolinie pomiędzy górami, gdzie prądy powietrza są wysokie, co powoduje wysoki poziom tlenu. To także przyja rybom w osiąganiu dużych rozmiarów. Woda nadaje się do picia. W głębi jeziora jest pięć zatopionych wiosek z domami, mostami, drogami i młynami. Wszystkie te struktury służą jako schronienie dla wielu ryb drapieżnych. Średnia wielkość łowionych okoni od stycznia do kwietnia ma powyżej 50 cm i około 2,5 kilograma wagi. Oczywiście w jeziorze żyją także sandacze i szczupaki. Te drapieżniki także dorastają do dużych rozmiarów, jednak na Perchzillę, przyjeżdża się po to, aby pobić swój życiowy rekord w okoniu.

Łowienie na tej niesamowitej wodzie jest ograniczone do niewielkich grup wędkarzy. Dozwolone jest jedynie wędkowanie z kajaków, które są dostępne w naszym ośrodku. Wyprawy organizujemy głównie w pakietach All Inclusive na 6 dni łowienia, ale jest także możliwość zorganizowania wyprawy na krótszy pobyt. Zapraszamy na to niesamowite łowisko ogromnych okoni.


Dostępność łowiska
Na tym jeziorze łowienie możliwe jest wyłącznie z kajaków oraz bellyboat. Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia kajak z pedłami. Pierwsze dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się niedaleko miejsca, z którego wypływamy na jezioro.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych lub naturalnych. Dozwolona jest metoda trollingowa. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Jezioro Perchzilla obowiązuje metoda złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tego samego drapieżnika.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości, oddajemy 8 profesjonalnych kajaków z pedałami Native Propeller. Wszystkie kajaki wyposażone są w echosondy Lowrance Hook 4 lub Humminbird Helix 5 Probe oraz w kamizelki ratunkowe oraz pudło na sprzęt.

Na miejscu zapewniamy zakwaterowanie w domu o wyższym standardzie. Dom składa się z oddzielnych sypialni dwuosobowych, w pełni wyposażonej kuchni, pokoju dziennego z kominkiem oraz łazienki i ubikacji. W domku jest taras wyposażony w wygodne krzesła. Na miejscu dostępny jest grill. W domu dostępny jest internet WiFi oraz telewizor.


Umiejscowienie ośrodkaOferta wędkowania na Jeziorze Perchzilla (Jezioro Gigantów) w Hiszpanii (pakiety).

Termin: październik-kwiecień. Najlepszy okres przypada na styczeń-kwiecień.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe, rozpoczynające się od ustalonej daty.
Dojazd: samolot + organizujemy transfery z lotniska do bazy.
Ilość uczestników: od 3 do 8 osób.
Zakwaterowanie: w domu o wyższym standardzie. Dom składa się z oddzielnych sypialni dwuosobowych, w pełni wyposażonej kuchni, pokoju dziennego z kominkiem oraz łazienki i ubikacji. W domku jest taras wyposażony w wygodne krzesła. Na miejscu dostępny jest grill. W domu dostępny jest internet WiFi oraz telewizor.
Łowisko: jezioro.
Przewodnik wędkarski: 1 dzień łowienia z przewodnikiem jest w cenie wyprawy. Na zapytanie możliwość wynajęcia przewodnika na kolejne dni.
Cena: 5150 PLN od osoby za tydzień pobytu bez przelotów samolotem przy 7 osobach uczestniczących (łącznie 36050 PLN za 7 osób). Cena skalkulowana została przy kursie SEK z dnia 01.02.2020 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w domu 8 osobowym na wyłączność (7 noclegów).
– pełne wyżywienie i napoje bezalkoholowe (śniadanie, lunch podczas łowienia, kolacja w restauracji).
– 8 profesjonalnych kajaków z pedałami (kajaki wyposażone są w echosondy, kamizelek ratunkowe, pudło na sprzęt).
– transfery z/na lotnisko.
– transfery z/na jezioro.
– 1 dzień łowienia z profesjonalnym przewodnikiem.
– opiekun z naszej firmy podczas całej wyprawy.
– licencje wędkarskie.
– pościel.
– sprzątanie końcowe.
– pełna informacja wędkarska o łowisku.
– opieka polskojęzycznego rezydenta.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– przeloty samolotem w obydwie strony.
We własnym zakresie:
– ręczniki.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wypożyczenia sprzętu wędkarskiego.
– wypożyczenia sprawdzonych przynęt.
– wypożyczenia Go Pro do nagrywania.
Kaucja zwrotna: brak.

Samolot i wynajęcie samochodu:
nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Hiszpanii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!