» Holandia – cały kraj – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Holandia – cały kraj – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Holandia to mały kraj z ogromnym potencjałem wędkarskim. Restrykcyjne przepisy, dbanie o populacje ryb i wysoka etyka wędkarzy powodują, że Holandia jest jednym z najlepszych łowisk w Europie. Żyje tu większość ryb śródlądowych, które zamieszkują ten rejon Europy. Łowi się tu wielkie szczupaki, ogromne sandacze, przepiękne okonie, a także bolenie, klenie, czy jazie.  Naszym celem są okolice miasta Roterdam oraz miasta Dordrecht. To ogromne połacie wody – rzeki, kanały, duże jeziora i wielki zasób drapieżników. To jedno z najlepszych łowisk szczupaka na Świecie, ponieważ obowiązuje tutaj całkowity zakaz zabijania okazowych szczupaków. Występuje tu ogromna populacja tego gatunku. To także jedno z najlepszych łowisk sandaczowych w Europie. Regularnie łowione są wielkie okazy tego gatunku. Na holenderskich łowiskach propagowana jest także metoda „catch & release” w stosunku do innych złowionych drapieżników.

Sebastian z sandaczem 99 cm - Holandia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nasze główne łowiska, które proponujemy naszym Klientom: Rzeka Maas, Rzeka Amer, Oude Maas, Rzeka Merwede, Dordtsche Kil, Hollands Diep, Rzeka Amer,  rzeki Nieuwe-Merwede, Volkerak, Haringvliet, Wolderwijd, Veluwemeer, Nuldernauw oraz Eemmerer.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu dużej wielkości akwenów, gdzie optymalne łowienie odbywa się z łodzi.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Na naszych wyprawach stosujemy także technikę łowienia na trolling oraz łowienie stacjonarne z użyciem martwych ryb.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach w Holandii preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji Gości są profesjonalne 2-3 osobowe łodzie wędkarskie 5,3-5,5 metra z silnikami 50-70 KM. Łodzie są wyposażone w pełną elektronikę  – GPS oraz profesjonalna echosonda. Na łodziach są także dryfkotwy do łowienia w dryfie. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe. Pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty są w cenie wyprawy.

Zakwaterowanie w bardzo komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem.

Alumacraft - Holandia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie


Umiejscowienie bazyOferta wędkowania w Holandii (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od ostatniej soboty maja do końca marca.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na dowolną ilość dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny lub samolot oraz wypożyczenie samochodu na lotnisku).
Ilość uczestników: od 1 do 4 osób. Przy 1-2 osobach jest 1 przewodnik i 1 jednostka. Przy 3-4 osobach jest 2 przewodników i 2 jednostki.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w bardzo komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem.
Wyżywienie: śniadanie zazwyczaj w cenie wyprawy. Lunch i napoje w trakcie łowienia w cenie wyprawy. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie.
Łowisko: duże jeziora, duże rzeki nizinne, mniejsze jeziora i mniejsze rzeki.
Przewodnik wędkarski: łowienie z przewodnikiem jest zawsze w cenie pakietu. Najlepsi specjaliści w Holandii. Możliwość wynajęcia przewodnika na dowolną ilość dni.
Cena: do ustalenia indywidualnego – cena zależna głównie od ilości dni łowienia z przewodnikiem oraz od pozostałych ustaleń z Klientem. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– opcjonalnie komfortowe zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem.
– łowienie z profesjonalnym przewodnikiem (minimum 8 godz. dziennie). Najlepsi specjaliści w Holandii.
– dużą łódź z silnikiem spalinowym 50-70 KM (w pełni wyposażona w profesjonalną elektronikę – echosonda, GPS). Przy 3-4 osobach są 2 łodzie i 2 przewodników.
– paliwo do łodzi.
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– lunch i napoje w trakcie łowienia w cenie wyprawy.
– sprzątanie końcowe.
– pościel.
– ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– licencje wędkarskie.
We własnym zakresie:
– dojazd  na miejsce.
– pozostałe wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna: 

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Holandii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!