Holandia – cały kraj – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Holandia to mały kraj z ogromnym potencjałem wędkarskim. Restrykcyjne przepisy, dbanie o populacje ryb i wysoka etyka wędkarzy powodują, że Holandia jest jednym z najlepszych łowisk w Europie. Żyje tu większość ryb śródlądowych, które zamieszkują ten rejon Europy. Łowi się tu wielkie szczupaki, ogromne sandacze, przepiękne okonie, a także bolenie, klenie, czy jazie.  Naszym celem są okolice miasta Roterdam oraz miasta Dordrecht. To ogromne połacie wody – rzeki, kanały, duże jeziora i wielki zasób drapieżników. To jedno z najlepszych łowisk szczupaka na Świecie, ponieważ obowiązuje tutaj całkowity zakaz zabijania okazowych szczupaków. Występuje tu ogromna populacja tego gatunku. To także jedno z najlepszych łowisk sandaczowych w Europie. Regularnie łowione są wielkie okazy tego gatunku. Na holenderskich łowiskach propagowana jest także metoda „catch & release” w stosunku do innych złowionych drapieżników.

Sebastian z sandaczem 99 cm - Holandia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Nasze główne łowiska, które proponujemy naszym Klientom: Rzeka Maas, Rzeka Amer, Oude Maas, Rzeka Merwede, Dordtsche Kil, Hollands Diep, Rzeka Amer,  rzeki Nieuwe-Merwede, Volkerak, Haringvliet, Wolderwijd, Veluwemeer, Nuldernauw oraz Eemmerer.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu dużej wielkości akwenów, gdzie optymalne łowienie odbywa się z łodzi.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Na naszych wyprawach stosujemy także technikę łowienia na trolling oraz łowienie stacjonarne z użyciem martwych ryb.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach w Holandii preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji Gości są profesjonalne 2-3 osobowe łodzie wędkarskie 5,3-5,5 metra z silnikami 50-70 KM. Łodzie są wyposażone w pełną elektronikę  – GPS oraz profesjonalna echosonda. Na łodziach są także dryfkotwy do łowienia w dryfie. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe. Pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty są w cenie wyprawy.

Zakwaterowanie w bardzo komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem.

Alumacraft - Holandia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie


Umiejscowienie bazyOferta wędkowania w Holandii (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od ostatniej soboty maja do końca marca.
Czas trwania: pobyty 5 dniowe (3 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny lub samolot oraz wypożyczenie samochodu na lotnisku).
Ilość uczestników: od 1 do 4 osób. Przy 1-2 osobach jest 1 przewodnik i 1 jednostka. Przy 3-4 osobach jest 2 przewodników i 2 jednostki.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w bardzo komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem.
Wyżywienie: śniadanie w cenie wyprawy. Lunch i napoje w trakcie łowienia w cenie wyprawy. Pozostałe wyżywienie we własnym zakresie.
Łowisko: duże jeziora, duże rzeki nizinne, mniejsze jeziora i mniejsze rzeki.
Przewodnik wędkarski: 3 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Najlepsi specjaliści w Holandii. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: 3790 PLN od osoby za 5 dni pobytu bez dojazdu przy 2 osobach uczestniczących (łącznie 7580 zł za 2 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.08.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danego rodzaju zakwaterowania, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– komfortowe zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, apartamentach lub hotelach o wyższym standardzie. Zakwaterowanie z sytym śniadaniem (4 noclegi).
– 3 dni łowienia z profesjonalnym przewodnikiem (minimum 8 godz. dziennie). Najlepsi specjaliści w Holandii.
– dużą łódź z silnikiem spalinowym 50-70 KM (w pełni wyposażona w profesjonalną elektronikę – echosonda, GPS). Przy 3-4 osobach są 2 łodzie i 2 przewodników.
– paliwo do łodzi.
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– lunch i napoje w trakcie łowienia w cenie wyprawy.
– licencje wędkarskie.
– sprzątanie końcowe.
– pościel.
– ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd  na miejsce.
– pozostałe wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna: 

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Holandii! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!