» Jezioro Bukowo – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Jezioro Bukowo – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Jezioro Bukowo. Jezioro jest dawną zatoką morską odciętą od Bałtyku przez Mierzeję Bukowską. Akwen połączony jest z Morzem Bałtyckim specjalnym Kanałem Szczyckim. Jest to jezioro położone w Bukowie Morskim, na Wybrzeżu Słowińskim w województwie zachodniopomorskim. Jezioro Bukowo jest rajem dla wędkarzy – występuje w nim około 20 gatunków ryb. Na jeziorze można uprawiać sporty wodne, działa tez przystań żeglarska. Na Jezioro Bukowo zapraszamy głównie na sandacze oraz na duże okonie. Okresowo obydwa gatunki można łowić z powodzeniem. W jeziorze regularnie łowimy duże sandacze.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów sandaczy lub okon. Ekskluzywne wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie: okonie można łowić cały sezon, sandacze od 01.06 do 31.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem. Wędkowanie z brzegu jest trudne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Skuteczną metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Jezioro Bukowo preferujemy zasadę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź laminatowa 4,7 m z silnikiem spalinowym 50 KM oraz dodatkowym silnikiem dziobowym. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na Jeziorze Bukowo.Oferta łowienia z przewodnikiem na Pojezierzu Pomorza Środkowego

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie: okonie można łowić cały sezon (również pod lodem), sandacze od 01.06 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: średnie jezioro.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Przewodnik – Dawid Jasiński.
Cena:
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
– przy większych grupach wycena indywidualna.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!