» Ocean Spokojny (Pacyfik) – Big Game – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Ocean Spokojny (Pacyfik) – Big Game – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Ocean Spokojny (Pacyfik) – największy, najgłębszy i najstarszy na świecie zbiornik wodny. Ma powierzchnię 178 mln km 2 i zajmuje jedną trzecią całej Ziemi. Granicami oceanu są: Ameryki Północna i Południowa na wschodzie, Azja i Australia na zachodzie oraz lody Arktyki i Antarktydy odpowiednio na północy i południu. Na Oceanie Spokojnym znajduje się największa głębia na Świecie – Rów Mariański (głębokość: 10911 m) oraz druga co do wielkości wyspa świata Nowa Gwinea.

Oferujemy Państwu wędkowanie na środkowym wybrzeżu Kostaryki na Oceanie Spokojnym (Pacyfiku). Na naszych wyprawach można łowić następujące gatunki ryb: Marlin, Żaglica, Tuńczyk, Wahoo, Roosterfish, Dorada, czy Snook. Marlin, Żaglica i Rooster mogą być łapane przez cały rok. Dodatkową atrakcją są wspaniałe Roosterfish, Tuńczyki i inne gatunki. które można łowić w zależności od danej pory roku.

Największą atrakcją Kostaryki jest Marlin – ryba z rodziny żaglicowatych zamieszkująca tropikalne i subtropikalne wody oceaniczne. Ryba ta pływa zarówno na pełnym oceanie, jak i w pobliżu wybrzeży. Dorasta do 5 metrów i kilkuset kilogramów wagi. To jedno z najwsanialszych trofeów wędkarskich na Świecie. Potężny przeciwnik wspaniale walczący do ostatnich chwil holu. Okres połowów: najlepsze miesiące to wrzesień, październik i listopad.

Marlin - Kostaryka - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby

Żaglica – gatunek morskiej ryby z rodziny żaglicowatych, występującej w cieplejszych wodach wszystkich oceanów świata. Jest najszybszą znaną rybą na świecie – osiąga prędkość 100 km/h. Dorasta do ponad 3 metrów. Okres połowów: najlepszy okres jest od połowy grudnia do końca kwietnia, ale wielkie ławice często przypływają w październiku i zostają na dłużej. Trochę żaglic zawsze łapie się od czerwca do września, zmieszane z innymi gatunkami, które znajdują się w strefie przybrzeżnej w ciągu tych miesięcy.

Dodatkową atrakcją turystyczną mogą być wycieczki na rafy, zwiedzanie okolicy, czy pięknych wysp.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewniają profesjonalne łodzie przystosowane do łowienia na pełnym Oceanie.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych takich, jak marlin, czy żaglica jest profesjonalny trolling Big Game. Możliwe jest także łowienie innych gatunków ryb technikami popping, spinning, vertical jigging.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Kostarykę wypuszczamy wszystkie złowione marliny oraz żaglice.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości są profesjonalne łodzie sportowe przystosowane do łowienia na pełnym Oceanie z silnikami 300-600 KM. Wyposażone w profesjonalną elektronikę oraz w profesjonalny sprzęt do trollingu. Na łodziach jest pełen asortyment najwyższej jakości wędek, kołowrotków i przynęt. Najczęściej łowimy na 13 metrowej łodzi o nazwie „Spanish Fly” lub na 10 metrowej łodzi „Dream Catcher”. Na każdej z łodzi jest profesjonalny przewodnik wędkarski oraz załoga. Na łodzi otrzymuje się duży lunch oraz ma się nieograniczony dostęp do piwa, wody mineralnej, przekąsek oraz owoców.

Zakwaterowanie w hotelu w komfortowym apartamencie. 3 sypialnie, salon, łazienka, ubikacja, weranda, aneks kuchenny. Basen przy apartamencie. W hotelu śniadanie oraz obiad. W apartamentach klimatyzacja, TV SAT

Luksusowy apartament - Kostaryka - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby


Umiejscowienie bazy

Wyprawy realizujemy na Kostaryce w rejonie Los Suenos i Joco.Oferta wędkowania na Oceanie Spokojnym w Kostaryce (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego od stycznia do grudnia. Najlepszy okres na marliny i żaglice przypada na jesień, zazwyczaj jest to wrzesień/październik/listopad/grudzień.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe (6 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samolot). Organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery na łowiska.
Ilość uczestników: od 2 do 8 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w hotelu w komfortowym apartamencie.
Wyżywienie: pełne wyżywienie w cenie wyprawy. Śniadanie i obiad w hotelu. Lunch na łodzi podczas łowienia.
Łowisko: ocean.
Przewodnik wędkarski: 6 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Najlepszy przewodnik wędkarski w Kostaryce. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego oraz rodzaju zakwaterowania cena wyprawy 3450 USD lub 3900 USD od osoby za 8 dni pobytu bez przelotów samolotem przy 4 osobach uczestniczących. Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.11.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w hotelu w komfortowym apartamencie (7 noclegów).
– 6 dni łowienia z przewodnikiem. Najlepszy przewodnik wędkarski na Kostaryce.
– profesjonalna łódź sportowa przystosowana do łowienia na pełnym Oceanie oraz paliwo.
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– pełne wyżywienie śniadanie i obiad w hotelu oraz lunch na łodzi.
– opieka eksperta z naszej firmy podczas całej wyprawy (w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego).
– transfery z/na lotnisko.
– transfery z hotelu do portu i z powrotem.
– pościel i ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– napiwki dla członków załogi i dla obsługi hotelu (sugerowane około 80-100 USD od osoby).
We własnym zakresie:
– przelot samolotem. Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie.
Na miejscu istnieje możliwość:
– zorganizowania wycieczek krajoznawczych.
– zorganizowania wycieczek na rafy i dzikie wyspy.
– zorganizowania nurkowania.
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
W cenie wyprawy organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery z hotelu do portu. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby na Kostarykę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!