» Morze Arabskie – popping, spinning, vertical jigging – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Morze Arabskie – popping, spinning, vertical jigging – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Oferujemy Państwu wędkowanie w południowej części Omanu na Morzu Arabskim. Wędkowanie na najlepszych rafach znajdujących się w tej części Morza Arabskiego. Na naszych wyprawach można łowić następujące gatunki ryb: Giant Trevally, wiele gatunków z rodziny Karanks, Amber Jack, Giant Queen, Żaglica, Tuńczyk, Snapper, Bream, Wahoo, Roosterfish, Dorada, czy Snook,  które można łowić w zależności od danej pory roku.

Jadąc na tę wyprawę wędkarską przeżyjesz prawdziwą przygodę. Wyprawę organizuje nasz Partner z Omanu, który jest jedną z najbardziej uznanych ekip wędkarstwa egzotycznego na całym Świecie. Profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Na wyprawach naszego Partnera z Omanu łowione są regularnie potężne Giant Trevally 40-60 kg! Jest to jedna z najlepszych destynacji wędkarskich na Świecie na łowienie tego gatunku!

Dodatkową atrakcją turystyczną mogą być wycieczki na rafy, zwiedzanie okolicy, czy pięknych wysp, nurkowanie.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewniają profesjonalne łodzie przystosowane do łowienia na pełnym morzu.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych popping, spinning, vertical jigging (slow jigging, speed jigging).

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach do Omanu wypuszczamy wszystkie złowione Giant Trevally i wiele innych okazów.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości są profesjonalne łodzie przystosowane do łowienia na pełnym morzu z silnikami spalinowymi 400-500 KM. Wyposażone w profesjonalną elektronikę. Na każdej z łodzi jest profesjonalny przewodnik wędkarski. Na łodzi otrzymuje się duży lunch oraz ma się nieograniczony dostęp do wody i zimnych napojów.

W zależności od wybranego pakietu wędkarskiego zakwaterowanie w różnych opcjach:

– w bazie wędkarskiej – zakwaterowanie w apartamentach 4 osobowych. Sypialnia, pokój dzienny, łazienka i ubikacja. W apartamentach klimatyzacja. Na miejscu w bazie śniadanie oraz obiadokolacja.

– na wodzie przy najlepszych łowiskach – na luksusowej łodzi matce – zakwaterowanie w kajutach 3 osobowych. Duże komfortowe pokoje dzienne, pokój telewizyjny, pokój wypoczynkowy, kuchnia z barem, miejsce do grillowania, ubikacje, łazienki, balkon słoneczny.


Umiejscowienie bazy

Wyprawy realizujemy w Omanie w rejonie Shuwaymiyyah.Oferta wędkowania na Morzu Arabskim w Omanie (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego od stycznia do grudnia. Najlepszy okres i szczyt sezonu na łowienie Giant Trevally przypada na październik/listopad oraz marzec/kwiecień.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe (6 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samolot). Organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery na łowiska.
Ilość uczestników: od 3 do 12 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego zakwaterowanie w różnych opcjach: w bazie wędkarskiej lub na wodzie na luksusowej łodzi matce
Wyżywienie: pełne wyżywienie w cenie wyprawy. Śniadanie i obiad w miejscu zakwaterowania. Lunch na łodzi podczas łowienia.
Łowisko: morze.
Przewodnik wędkarski: 6 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Najlepsi przewodnicy wędkarscy w Omanie. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego oraz rodzaju zakwaterowania cena wyprawy 3570 USD lub 4660 USD lub 5300 USD od osoby za 8 dni pobytu bez przelotów samolotem przy 3-4 osobach uczestniczących. Cena skalkulowana została przy kursie USD z dnia 01.11.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie. W zależności od wybranego pakietu wędkarskiego zakwaterowanie w różnych opcjach: w bazie wędkarskiej lub na wodzie na luksusowej łodzi matce (7 noclegów).
– 6 dni łowienia z przewodnikiem. Najlepsi przewodnicy wędkarscy w Omanie.
– profesjonalna łódź wędkarska przystosowana do łowienia na pełnym morzu oraz paliwo (3-4 osoby na łodzi).
– opieka eksperta z naszej firmy podczas całej wyprawy (w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego).
– transfery z/na lotnisko.
– transfery z bazy do portu i z powrotem (w zależności od wybranego pakietu wędkarskiego).
– pościel i ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– napiwki dla członków załogi i dla obsługi (sugerowane około 80-100 USD od osoby).
We własnym zakresie:
– przelot samolotem. Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. 
Na miejscu istnieje możliwość:
– zorganizowania wycieczek krajoznawczych.
– zorganizowania wycieczek na rafy i dzikie wyspy.
– zorganizowania nurkowania.
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
W cenie wyprawy organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery z bazy do portu. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby do Omanu! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!