» Pojezierze Pomorza Środkowego – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Pojezierze Pomorza Środkowego – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na jedno z jezior Pojezierza Pomorza Środkowego w poszukiwaniu szczupaków oraz okoni. Łowisko, na które zapraszamy naszych Klientów znajduje się pomiędzy Słupskiem i Koszalinem. Powierzchnia jeziora wynosi około 400 ha. Maksymalna głębokość jeziora to 20 m. Linia brzegowa jest słabo rozwinięta. Brzegi przeważnie bagniste. Płytkie, zarośnięte, bogate w białoryb, szczególnie uwielbiane danie wielkich szczupaków. Brzegi akwenu nie nadają się bowiem do łowienia ryb. Jezioro jest lęgowiskiem wielu gatunków pięknych ptaków: orła bielika, rybołowa, bąka, perkoza, czy błotniaka stawowego. Często można spotkać te ptaki podczas łowienia. Struktura dna jest bardzo urozmaicona. Występują podwodne wyspy, górki oraz kanty od 0,5 m do 13 m. Jezioro ma charakterystykę typu sielawowego z dużą głębokością oraz znaczną przejrzystością wody. 

W jeziorze regularnie łowimy duże szczupaki. Licznie występują również wielkie okazy okoni ponad 40 cm! Można również połowić kilogramowe wzdręgi na zestaw okoniowy lub na muchę. Istnieje również możliwość łowienia mniej aktywnego na spławik, takich ryb, jak lin, leszcz, płoć. Zapraszamy na wyprawy również z dziećmi. Frajda połowu jednej plotki za płotka spowoduje uśmiech Waszych pociech. Nad jeziorem znajduje się plaża, pomost, wiata, plac zabaw, miejsce na ognisko, bar oraz pole namiotowe zaopatrzone w toalety i bieżącą wodę. W porcie jest miejsce gdzie można oporządzić złowioną rybę. Nad jeziorem istnieje możliwość zakupu świeżych ryb takich jak lin, leszcz czy węgorz.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków lub okon. Ekskluzywne wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie: okonie można łowić cały sezon, szczupaki od 01.05 do 31.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem. Wędkowanie z brzegu jest trudne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Skuteczną metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Pojezierze Pomorza Środkowego preferujemy zasadę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź laminatowa 4,7 m z silnikiem spalinowym 50 KM i dodatkowym silnikiem dziobowym. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na jednym z jezior na Pojezierzu Pomorza Środkowego.Oferta łowienia z przewodnikiem na Pojezierzu Pomorza Środkowego

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie: okonie można łowić cały sezon (również pod lodem), szczupaki od 01.05 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: średnie jezioro.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Przewodnik – Dawid Jasiński.
Cena:
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
– przy większych grupach wycena indywidualna.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem Torqeedo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!