Rzeki Bóbr i Kwisa – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na dwie rzeki Bóbr i Kwisę. Są to rzeki o odmiennym charakterze, ale położone są w tym samym rejonie Polski, dlatego postanowiliśmy zaproponować te łowiska w jednej ofercie.

Kwisa to jedna z najurokliwszych rzek w Polsce. Swe źródliska bierze w górach Izerskich, a  bieg kończy łącząc się z Bobrem. Wijąc się przez lasy sosnowe niesie krystaliczną wodę. Pstrągi potokowe i piękne lipienie to ciągle największy skarb Kwisy. To jedno z ostatnich miejsc gdzie można złowić kardynały szczególnie w jesienne dni, a pstrągi to ciągle dzika populacja. Usługi naszego przewodnika dotyczą całej długości Kwisy.

Bóbr jest jednym z największych dopływów Odry, swój bieg zaczyna po czeskiej stronie Karkonoszy.  Odcinki obsługiwane przez naszego przewodnika to Kamienna Góra – Wojanów, Pilchowice – Lwówek Śl. Bóbr słynie z dużych pstrągów potokowych i z licznego stada lipieni. Co roku w wodach Bobru łowionych jest kilka medalowych okazów potokowców. Odcinki Janowice Wlk. – Wojanów i Pilchowice – Wleń to miejsca gdzie dopuszcza się używanie haków bez zadziorowych,  a wszystkie złowione ryby muszą bezwzględnie wrócić do wody. Dzięki odcinkom C&R populacja pstrąga potokowego utrzymuje się ciągle na bardzo dobrym poziomie. Bóbr jest łowiskiem całorocznym, nigdy nie zamarza poniżej tamy w Pilchowicach.

Wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na łowienie pstrągów potokowych oraz lipieni w rzekach Bóbr i Kwisa. Ekskluzywne wyprawy indywidualne od 1 do 2 osób. Wyprawy trwające od 1 do kilku dni.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia brodzenie w wodzie w długich spodniobutach.

Rekomendowane metody połowu
Łowimy wyłącznie techniką muchową.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na rzeki Bóbr i Kwisę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na rzece Bóbr w rejonie Parku Krajobrazowego Doliny Bobru oraz na rzece Kwisa na odcinku Kliczków-Świętoszów. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na rzekach Bóbr i Kwisa.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.02 do 30.11.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: od 1 do 2 osób. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: Noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: mała rzeka górska.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Cena:
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:
Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!