» .Wielkie Jeziora Mazurskie – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

.Wielkie Jeziora Mazurskie – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Wielkie Jeziora Mazurskie w poszukiwaniu szczupaków, okoni i sandaczy. Najlepsze wody szczupakowe są w Waszym zasięgu. Piękne okonie w każdym z łowisk oraz sandacze występujące na określonych jeziorach. W naszej ofercie Wielkich Jezior Mazurskich są następujące jeziora: Niegocin, Kisajno, Dargin, Śniardwy, Ryńskie, Tałty, Mikołajskie, Bełdany, Tałtowisko.

Hektary podwodnych łąk, skupiska roślin, głębokie tonie i to co nas interesuje najbardziej – duże szczupaki. Dobry przewodnik wskaże odpowiednie miejsce, podpowie jakich używać przynęt i w jaki sposób prowadzić przynętę. Nie jest to łatwe, bowiem Wielkie Jeziora Mazurskie to olbrzymi zakres wody, gdzie znajomość miejsc, w których przebywają drapieżniki jest kluczowa, aby osiągnąć wędkarski sukces.  

Wyprawy wędkarskie - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wielkie Jeziora Mazurskie

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków, okoni lub sandaczy. Ekskluzywne wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od 01.05 do 31.12!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne i mało optymalne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Dobrą metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Wielkie Jeziora Mazurskie preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby. Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka na osobę w rozmiarze 50-70 cm. Wszystkie pozostałe szczupaki wypuszczamy z powrotem do wody. 


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie łodzie laminatowe oraz aluminiowe 4,5-5 m z silnikami spalinowym 20-40 KM. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Dostępne jeziora: Niegocin, Kisajno, Dargin, Śniardwy, Ryńskie, Tałty, Mikołajskie, Bełdany, Tałtowisko, Mamry. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.05 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże jeziora.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Damian Doda – najlepszy specjalista na Wielkich Jeziorach Mazurskich.
Cena:
– 608 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 1016 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Ciekawe dodatki
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!