» .WYPRAWY na SUMA – Rzeka Odra – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

.WYPRAWY na SUMA – Rzeka Odra – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Zapraszamy na jedno, dwu lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na rzekę Odrę w poszukiwaniu Króla rzeki – suma.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane wyłącznie na połów sumów na rzece Odrze. Ekskluzywne wyprawy indywidualne od 1 do 4 osób! Wyprawy trwające od 1 do kilku dni (z noclegami na dzikim brzegu). Zapraszamy w sezonie od 01.06 do 15.10!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wodujemy się w różnych miejscach ze względu na stan wody, inne czynniki oraz sukcesywność żerowania drapieżnika. Nasi przewodnicy najlepiej wiedzą na jakim odcinku rzeki łowić w danym okresie. Na niektóre miejsca dojeżdżamy samochodem.

Rekomendowane metody połowu
Sumy łowimy różnymi technikami w zależności od stanu wody w rzece oraz danego okresu w sezonie. Łowimy metodami stacjonarnymi z brzegu oraz z łodzi. Łowimy z łodzi metodami vertical oraz technikami z użyciem kwoka.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach sumowych na rzekę Odrę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy suma z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tego samego suma.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie pontony ze sztywną podłogą 3,6-4,05 m z silnikami 10-15 KM. Pontony są wyposażone w profesjonalne echosondy. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Noclegi są w formie biwaku na dzikim brzegu lub na wyspach. Sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) są we własnym zakresie. Jest możliwość wypożyczenia sprzętu biwakowego (namiot, łóżko karpiowe) za dodatkową opłatą.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy głównie na odcinku dolnośląskiej Odry. Mniej więcej na odcinku od wysokości Opola w dół rzeki do wysokości miejscowości Lubin. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia sumów z przewodnikiem na rzece Odra (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.06 do 15.10.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: od 1 do 4 osób (przy 1-2 osobach łowienie aktywne lub stacjonarne. Przy 3-4 osobach wyłącznie łowienie stacjonarne).
Zakwaterowanie: Noclegi są w formie biwaku na dzikim brzegu lub na wyspach.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: Duża rzeka nizinna.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Dostępne pakiety:
– pakiet łowienia sumów z dryfującej łodzi (vertical, kwok).
– pakiet łowienia sumów stacjonarnie z brzegu lub z łodzi (techniką bojki i podwodnego spławika).
Cena:
ŁOWIENIE AKTYWNE (1 dzień łowienia – vertical, kwok):
– 608 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 866 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
ŁOWIENIE STACJONARNE (1 dzień łowienia – stacjonarnie z brzegu lub stacjonarnie z łodzi):
– 558 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 766 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź/ponton z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– w przypadku łowienia na vertical, kwok lub stacjonarnie, płatne dodatkowo: przynęty naturalne (żywe ryby, robaki, itp.).
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) w przypadku wypraw z noclegiem.
Na miejscu istnieje możliwość:
– wynajęcia łóżka karpiowego 20 zł osoba/doba, wynajęcia miejsca w specjalistycznym namiocie 20 zł osoba/doba.
Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
przy grupach 4 osobowych oferujemy transfery z/na łowisko z Warszawy za dodatkową opłatą. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!