» Rzeka Odra Dolna (sandacz, szczupak, sum, boleń, kleń, jaź) – wyprawy grupowe

Rzeka Odra Dolna (sandacz, szczupak, sum, boleń, kleń, jaź) – wyprawy grupowe

Zapraszamy na dwudniowe wyprawy grupowe z profesjonalnym przewodnikiem na rzekę Odrę (odcinek dolny) w poszukiwaniu boleni, sandaczy, szczupaków, kleni, jazi i sumów.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów boleni, sandaczy, szczupaków, kleni, jazi i sumów na Odrze. Ekskluzywne wyprawy grupowe od 2 do 4 osób! Wyprawy trwające 2 dni. Zapraszamy w sezonie od 01.05 do 31.10!

Odra jedna z największych rzek w Polsce. Jedno z najrybniejszych łowisk w naszym kraju. Liczne główki, opaski, rafy, jazy. Doskonałe łowiska boleni, kleni, jazi, sandaczy, sumów i szczupaków. To najkrótszy opis naszej zachodniopomorskiej propozycji dla Ciebie. W wyprawach nad graniczą Odrę specjalizujemy się w białym drapieżniku (w szczególności interesują nas bolenie, klenie i jazie) oraz w wyprawach na sandacze i szczupaki.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne i mało optymalne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na rzekę Odrę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie łodzie laminatowe 4-4,2 m z silnikami spalinowym 15-20 KM oraz pontony ze sztywną podłogą 4,05 m z silnikami 15-20 KM. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalne echosondę. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie, które znajduje się w okolicy łowiska. Zakwaterowanie proponujemy w różnym standardzie w zależności od preferencji naszych Gości.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy głównie na odcinku dolnej Odry. Mniej więcej na odcinku od wysokości Kostrzyn w dół rzeki do wysokości Szczecina. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na dolnej Odrze (wyprawa grupowa z przewodnikiem).

Termin: 25-26.05.2024, 08-09.06.2024, 15-16.06.2024, 22-23.06.2024, 21-22.09.2024, 28-29.09.2024, 05-06.10.2024, 12-13.10.2024.
Czas trwania: 2 dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: od minimum 2 do 4 osób.
Zakwaterowanie: zapewniamy zakwaterowanie, które znajduje się w okolicy łowiska. Zakwaterowanie proponujemy w różnym standardzie w zależności od preferencji naszych Gości. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duża rzeka nizinna.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista z tego rejonu rzeki Odry.
Cena: 816 PLN od osoby za 2 dni łowienia z przewodnikiem przy 2 osobach uczestniczących (łącznie 1632 PLN za 2 osoby). Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź lub ponton z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko: Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!