» Boleniowo-sandaczowe eldorado – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Boleniowo-sandaczowe eldorado – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Zapraszamy na dwa tajemnicze zbiorniki zaporowe, leżące na wschodzie Słowacji. Wielkie sztuczne zbiorniki wodne na rzece górskiej. Dominującym gatunkiem na obydwu zbiornikach jest sandacz, boleń, okoń oraz sum. Ryb jest dużo i złowienie kilku dorodnych boleni, czy sandaczy dla osób dobrze znających zbiornik jest normą. Spotkać możemy się także z ogromnymi szczupakami i sumami.

Wyprawy na ryby z przewodnikiem - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na Słowację

Dno zbiorników jest mało urozmaicone i trzeba posiadać naprawdę dużą wiedzę, aby łowić regularnie drapieżniki. Wody jezioro skrywają wiele tajemnic i mnóstwo okazałych ryb. Ryby można łowić na głębokości od 1 do kilkunastu metrów w zależności od pory roku i sezonowego przemieszczania się drapieżników.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne z powodu mało dostępnych brzegów.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę. Skuteczny jest także trolling.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Słowację preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby. Z łowiska można zabrać dziennie 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-60 cm. Wszystkie pozostałe sandacze wypuszczamy z powrotem do wody. 


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostki pływające, na które zabieramy naszych Gości, to głównie łodzie aluminiowe 4-4,05 m z silnikami spalinowym 20-30 KM. Łodzie są wyposażone w profesjonalne echosondy. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 1-2 osobowych lub w apartamentach dla 4 osób, wyposażonych w aneksy kuchenne. W kuchni znajduje się wszystko co potrzeba, aby przygotować każdy posiłek (lodówka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, itd.). Ponadto w pokojach są oczywiście łazienki z WC oraz ogrzewanie.


Umiejscowienie bazy



Oferta wędkowania na dwóch zbiornikach zaporowych na Słowacji (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od czerwca do listopada.
Czas trwania: pobyty 6 dniowe (4 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny). Możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
Ilość uczestników: od 2 do 4 osób. Przy 2 osobach jest 1 przewodnik i 1 jednostka. Przy 4 osobach jest 2 przewodników i 2 jednostki.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 1-2 osobowych lub w apartamentach dla 4 osób.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duże zbiorniki zaporowe.
Przewodnik wędkarski: 4 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Przewodnik Mateusz Kalkowski, Sebastian Kalkowski oraz Adam Wójcik. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: 2300 PLN od osoby za sześć dni pobytu bez dojazdu przy 2 osobach uczestniczących (łącznie 4600 zł za 2 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.08.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 1-2 osobowych lub w apartamentach dla 4 osób (5 noclegów).
– 4 dni łowienia z polskojęzycznym przewodnikiem. Przewodnik Mateusz Kalkowski, Sebastian Kalkowski oraz Adam Wójcik.
– łódź aluminiowa 4-4,05 m z silnikiem spalinowym 20-30 KM.
– paliwo do łodzi.
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– opiekę polskojęzycznego przewodnika wędkarskiego podczas całej wyprawy.
– sprzątanie końcowe.
– pościel.
– ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– licencje wędkarskie (19-20 EUR osoba/dzień + 1,5 EUR pozwolenie na 7 dni).
We własnym zakresie:
– dojazd  na miejsce. Możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.



Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.



Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby na Słowację! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!