Pstrągowe eldorado – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Zapraszamy na przepiękną górską rzekę, znajdującą się u stóp słowackich Tatr. Rzeka znajduje się na zachodzie Słowacji, a powstaje z połączenia dwóch mniejszych rzek górskich.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem - Słowacja

Rzeka ma charakter typowo górski, z szybkim przepływem wody. Rzeka charakteryzuje się pięknymi szypotami, szybkimi wlewami, czy rozległymi płaniami.

Wyprawy wędkarskie na Słowację - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem

Największą atrakcją tej rzeki są wielkie i liczne pstrągi tęczowe, które żyją tu całkowicie zdziczałe. Jednak łowisko to obfituje także w przepiękne pstrągi potokowe i duże lipienie. Można także trafić piękną głowacicę.

Wyprawy wędkarskie na Słowację - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy na ryby z przewodnikiem


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia brodzenie w wodzie w długich spodniobutach.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście mucha lub spinning.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Słowację preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby. Łowimy głównie na odcinkach „no kill”, gdzie obowiązuje zakaz zabierania ryb.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 2-4 osobowych, wyposażonych w małe aneksy kuchenne. Ponadto w pokojach są oczywiście łazienki z WC oraz ogrzewanie.

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Słowacja

Wyprawy na ryby - www.przewodnicywedkarscy.pl - Słowacja


Umiejscowienie bazy

Wyprawy realizujemy na różnych odcinkach rzeki. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta wędkowania na rzece na Słowacji (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 16 kwietnia do końca września.
Czas trwania: pobyty 6 dniowe (4 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny). Możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
Ilość uczestników: od 2 do 4 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 2-4 osobowych, wyposażonych w małe aneksy kuchenne.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: średnia rzeka górska.
Przewodnik wędkarski: 4 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Przewodnik Mateusz Kalkowski lub inny przewodnik muchowy. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: 2950 PLN od osoby za sześć dni pobytu bez dojazdu przy 2 osobach uczestniczących (łącznie 5900 zł za 2 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie EUR z dnia 01.08.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w komfortowych pensjonatach, w pokojach 2-4 osobowych, wyposażonych w małe aneksy kuchenne (5 noclegów).
– 4 dni łowienia z polskojęzycznym przewodnikiem. Przewodnik Mateusz Kalkowski lub inny przewodnik muchowy.
– licencje wędkarskie (4 dni).
– pełen sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– opiekę polskojęzycznego przewodnika wędkarskiego podczas całej wyprawy.
– sprzątanie końcowe.
– pościel.
– ręczniki.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd  na miejsce. Możliwość dojazdu z przewodnikiem z Polski (do indywidualnego ustalenia).
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.


 


Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby na Słowację! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!