Szkiery Sztokholm – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na szkiery Sztokholm w poszukiwaniu szczupaków, okoni i sandaczy. Najlepsze wody szczupakowe są w Waszym zasięgu. Piękne okonie w każdym z łowisk oraz sandacze występujące na określonych łowiskach.

Archipelag, szkiery Sztokholm to ogromny obszar wody. To jedno z najlepszych łowisk szczupaka, okonia i sandacza w tym rejonie szwedzkiego wybrzeża Bałtyku. Tysiące wysp i wysepek. Wiele podwodnych kamienisk i górek porośniętych podwodną roślinnością oraz wielka ilość trzcinowisk daje nam obraz świetnego łowiska szczupaków, sandaczy i okoni. Najlepszy sezon na szczupaki to okres od kwietnia do czerwca oraz jesień, od września do końca listopada. Wiosną łowi się szczupaki głównie w płytkich zatokach i przy trzcinowiskach, gdzie żerują po odbytym wcześniej tarle. Natomiast jesienią szukamy ich w nieco głębszych miejscach od 3 do 7 metrów. 

Szwecja - Szkiery Sztokholm - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków, okoni lub sandaczy. Ekskluzywne wyprawy dla 1-4 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od kwietnia do listopada.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest stosunkowo trudne i mało optymalne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Dobrą metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie 1 szczupaka lub 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-70 cm lub kilka okoni. Wszystkie pozostałe ryby wypuszczamy z powrotem do wody. 


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Do dyspozycji naszych Gości jest profesjonalna łódź wędkarska 5,5 m z silnikiem spalinowym 150 KM. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę. Na naszej jednostce jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od standardowych domków typowych dla tego rejonu Szwecji, poprzez pensjonaty i hotele.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na szkierach Sztokholm. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na szkierach Sztokholm w Szwecji.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od kwietnia do listopada.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny lub samolot).
Ilość uczestników: 1-4 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od standardowych domków typowych dla tego rejonu Szwecji, poprzez poprzez pensjonaty i hotele. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: szkierowy archipelag.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista w tym rejonie Szwecji.
Cena:
– 4800 SEK za 1 dzień łowienia (1-4 osoby na łodzi).
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
Płatne dodatkowo:
– zakwaterowanie.
– obowiązkowe ubezpieczenie NNW i KL w cenie 1,8 EUR za osoba/dzień.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł osoba/cały pobyt.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– wyżywienie i napoje.
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery z/na łowiska. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Szwecji! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!