Alaska – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Wyprawy na Alaskę na półwysep Kenai. Wyprawy na wielkie łososie (5 gatunków łososi, w tym największy King Salmon oraz inne Nerka Salmon, Silver Salmon, Pink Salmon, Sockeye Salmon), na pstrągi (Brown Trout, Rainbow Trout, Steelhead, Dolly Varden, Arctic Char) oraz palie i lipienie.

Alaska - Król łososi - przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

To jedna z najatrakcyjniejszych ofert wypraw wędkarskich w naszym kraju. Jadąc na Alaskę w zasadzie zagwarantowane są udane połowy kilku gatunków łososi oraz pstrągów. Na Alasce mamy możliwość spotkania z największym przedstawicielem łososiowatych King Salmon, który osiąga ogromne rozmiary. To jedno z najlepszych, jak nie najlepsze łowisko łososiowatych na Świecie. I nie ma co do tego żadnych wątpliwości! To nie jest oferta dla każdego wędkarza, jednak każdy wymagający łowca salmonidów na pewno zaspokoi swoje potrzeby wędkarskich doznań i będzie miał szansę spełnić swoje marzenia.

Alaska - Palia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska to największy stan w USA. Ogromne połacie niezamieszkałych terenów, dzika przyroda, dzika zwierzyna oraz ogromne łososie i pstrągi w tamtejszych rzekach. Jest to jedno z ostatnich miejsc na świecie, gdzie dzika przyroda jest jeszcze nie skażona cywilizacją i ukazuje się w nie zniszczonej okazałości. Alaska nie posiada bezpośredniego połączenia lądowego z główną częścią Stanów Zjednoczonych. Alaska graniczy od wschodu z Kanadą, a od zachodu przez Cieśninę Beringa z Rosją. Na Alasce dominują góry i wyżyny. Tutaj znajduje się najwyższy szczyt Ameryki Północnej – Mount McKinley. Jadąc na wyprawę wędkarską na Alaskę masz możliwość łowienia 5 gatunków łososi (w tym największy łosoś Świata – King Salmon), które zamieszkują Pacyfik i wchodzą okresowo do rzek na Alasce. Na wyprawie atrakcją są także połowy wielkich pstrągów tęczowych i steelhead’ów. Będziecie mieli okazję łowić na kilku najlepszych rzekach Alaski – Kenai River (odcinek dolny, środkowy i górny), Russian River, Cooper River i innych. Poza połowami wielkich ryb, można napawać się przepięknymi widokami, które zupełnie nie są skażone cywilizacją, można odwiedzić ciekawe miejsca i zwiedzić tamtejsze miasteczka.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia brodzenie w wodzie w długich spodniobutach lub łowienie ze specjalistycznych łodzi rzecznych. Łowienie na morzu z profesjonalnych łodzi wędkarskich.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych spinning oraz mucha. Na niektórych rzekach łowi się metodą trollingu. Wędkowanie w morzu techniką vertical jigging.

Limity i ograniczenia
Z łowiska można zabrać dziennie: King Salmon 1 ryba dziennie na osobę (maksymalnie 5 sztuk na całą wyprawę oraz 2 sztuki na rzece Kenai. Sockeye Salmon 3 ryby dziennie na osobę. Halibut 2 ryby dziennie na osobę. Rockfish 3 ryby dziennie na osobę. Rainbow Trout wszystkie ryby wypuszczamy. Dolly Varden wszystkie ryby wypuszczamy.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Zakwaterowanie w bardzo luksusowych domach. Apartamenty posiadają wszystko co jest potrzebne na co dzień i są wyposażone we wszelkie nowoczesne udogodnienia (jacuzzi, stoły bilardowe, telewizja satelitarna, internet). Każdy apartament na swoją w pełni wyposażoną kuchnię, łazienki i ubikacje.

Do dyspozycji Gości są profesjonalne duże i komfortowe łodzie wyposażone w silniki. Łodzie specjalnie przystosowane do łowienia na dużych rzekach łososiowych. Pełen sprzęt wędkarski do połowu wszystkimi technikami jest wliczony w cenę. Na wyposażeniu są także kamizelki wypornościowe.

Do wędkowania na morzu są profesjonalne łodzie wędkarskie przystosowane do łowienia na pełnym morzu.

Alaska - łódź - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Pokój dzienny - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie

Alaska - Sypialnia - www.przewodnicywedkarscy.pl - Wyprawy wędkarskie


Umiejscowienie bazy

Wyprawy realizujemy głównie na Półwyspie Kenai.Oferta wędkowania na Alasce (pakiety wędkarskie z przewodnikiem).

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego od czerwca do września.
Czas trwania: pobyty 8 dniowe (6 dni łowienia), rozpoczynające się od dowolnego dnia tygodnia. Uwaga! Możliwość przyjazdu na krótszy lub dłuższy pobyt.
Dojazd: we własnym zakresie (samolot). Organizujemy transfery z/na lotnisko oraz transfery na łowiska.
Ilość uczestników: od 2 do 12 osób.
Zakwaterowanie: zakwaterowanie w bardzo luksusowych domach.
Wyżywienie: pełne wyżywienie (śniadanie, lunch podczas łowienia, kolacja) oraz napoje (wyłącznie przy opcji ALL INCLUSIVE).
Łowisko: duże rzeki, średnie rzeki, morze.
Przewodnik wędkarski: 6 dni łowienia z przewodnikiem jest w cenie pakietu. Najlepszy przewodnik wędkarski na Alasce. Możliwość wynajęcia przewodnika na mniejszą lub większą ilość dni.
Cena: 4710 USD od osoby za 8 dni pobytu bez przelotów samolotem przy 3 osobach uczestniczących (łącznie 14130 USD za 3 osoby). Cena skalkulowana została przy kursie USD z dnia 01.11.2019 i może ulec zmianie w przypadku zmiany kursu walut. W niektórych przypadkach, podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych domków, czy apartamentów, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– zakwaterowanie w profesjonalnej lodge’y wędkarskiej, w bardzo luksusowych domach (7 noclegów).
– 6 dni łowienia z przewodnikiem (4 dni łowienia na rzekach, 2 dni łowienia na morzu). Najlepszy przewodnik wędkarski na Alasce.
– opieka przewodnika i obsługi lodge’y przez cały pobyt.
– pełne wyżywienie (śniadanie, lunch podczas łowienia, kolacja) oraz napoje (wyłącznie przy opcji ALL INCLUSIVE).
– profesjonalną łódź z silnikiem spalinowym podczas łowienia na morzu.
– profesjonalną łódź z silnikiem spalinowym podczas łowienia King Salmon.
– licencje wędkarskie na wszystkie łowiska (6 dni).
– sprzęt wędkarski oraz przynęty (do wszystkich technik połowu).
– transfery z/na lotnisko.
– transfery z/na łowiska.
Płatne dodatkowo:
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
– napiwki dla obsługi lodge’e i przewodników.
We własnym zakresie:
– przelot samolotem. Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie.
Na miejscu istnieje możliwość:
– zorganizowania zwiedzania okolicy.
– zorganizowania polowania dla myśliwych.
– zorganizowania wycieczek trekkingowych.
Kaucja zwrotna:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Istotne informacje:

Transfery z/na łowisko:
Organizujemy transfery z/na lotnisko. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. 

Samolot i wynajęcie samochodu:
Nasza firma oferuje pośrednictwo w zakupie biletów lotniczych wszystkich linii w Europie i na Świecie. Oferujemy również pośrednictwo w wynajmie samochodów.Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie na ryby na Alaskę! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!