» Pojezierze Konińskie – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Pojezierze Konińskie – pakiety wędkarskie z przewodnikiem

Zapraszamy na jedno, dwu lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Pojezierze Konińskie w poszukiwaniu drapieżników: sumów, sandaczy, szczupaków i okoni.

Setki hektarów wód do dyspozycji o głębokościach do 40 m kryje ogromne POMINIKI PRZYRODY. Dzikie, niedostępne z brzegu podwodne łąki, zatopione podwójne dna jezior gwarantują złowienie ryb które NIGDY W ŻYCIU nie były przechytrzone  przez wędkarza. Liczne zatoki,  wyspy przyciągają nie tylko odmienne gatunki ryb, a człowieka by na chwilę odpocząć w przepięknych krajobrazach „płuc wielkopolski” i jej fauny i flory. Różnorodne zbiorniki  o  odmiennych charakterystykach  po wieloletnich doświadczeniach przewodnika są przepisem na udaną PRZYGODĘ WĘDKARSKĄ. Podczas wyprawy możemy zapolować na każdy gatunek ryb. Począwszy od metod spinningu, trollingu, verticala do pozyskania „żywca” przy udziale metod feederowych/spławikowych podczas odpoczynku na brzegu w klimacie ogniska. Po krótkim instruktażu możliwość samodzielnego prowadzenia jednostki pływającej.

Wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane wyłącznie na połów sumów, szczupaków, sandaczy i okoni na wielkopolskich wodach. Ekskluzywne wyprawy indywidualne od 1 do 2 osób! Wyprawy trwające od 1 do kilku dni (z noclegami na dzikim brzegu). Zapraszamy w sezonie na okonie przez cały rok, na szczupaki od 01.05 do 31.12 oraz na sumy i sandacze od 01.06 do 31.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wodujemy się w różnych miejscach ze względu na stan wody, inne czynniki oraz intensywność żerowania drapieżnika. Nasi przewodnicy najlepiej wiedzą na jakim jeziorze łowić w danym okresie.

Rekomendowane metody połowu
Sumy łowimy różnymi technikami w zależności od danego okresu w sezonie. Łowimy z łodzi na spinning i na trolling oraz techniką stacjonarną z brzegu. Łowimy z łodzi metodami vertical oraz technikami z użyciem kwoka. Dla zainteresowanych możliwość połowu innych drapieżników metodą spinningową.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Pojezierze Konińskie preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź 4,2 m z silnikiem spalinowym 25 KM. Łódź wyposażona w profesjonalną echosondę, a także wymagane środki asekuracyjne. Na jednostce tej jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.

Możliwe są także noclegi są w formie biwaku na dzikim brzegu lub na wyspach. Sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) są we własnym zakresie. 


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na kilku jeziorach na Pojezierzu Konińskim. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody, pogoda, okres roku, intensywność żerowania drapieżników i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na Pojezierzu Konińskim.

Termin: terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie okoniowym przez cały rok, szczupaki od 01.05 do 31.12, sumy i sandacze od 01.06 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby.
Zakwaterowanie: w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: małe i średnie jeziora.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Przewodnik – Igor Jastrzębski.
Cena:
Cena:
ŁOWIENIE AKTYWNE (1 dzień łowienia – vertical, kwok, spinning, trolling):
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia (8-10 godzin).
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
ŁOWIENIE STACJONARNE (1 dzień łowienia – stacjonarnie z brzegu lub stacjonarnie z łodzi):
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia (8-10 godzin).
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
SUMOWY MARATON WEEKENDOWY (2 noce połowu stacjonarnego, 2 dni aktywnego łowienia z łodzi): od piątkowego wieczoru do niedzielnego późnego popołudnia. W nocy łowimy stacjonarnie w wybranym przez przewodnika miejscu, a w ciągu dnia polujemy na króla wód metodami aktywnymi takimi jak vertical, trolling czy spinning.
– 966 zł od osoby za 2 dni łowienia (48 godzin od piątku 18:00 do niedzieli 18:00).
– 1266 zł za dwie osoby za 2 dni łowienia (48 godzin od piątku 18:00 do niedzieli 18:00).
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
– w przypadku łowienia na vertical, kwok lub stacjonarnie, płatne dodatkowo: przynęty naturalne (żywe ryby, robaki, itp.).
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– sprzęt biwakowy (namiot, karimata, śpiwór) w przypadku wypraw z noclegiem na łonie natury (technika stacjonarna).
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!