» .WYPRAWY na SUMA – Rzeka Odra (odcinek dolny) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

.WYPRAWY na SUMA – Rzeka Odra (odcinek dolny) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno, dwu lub kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na dolny odcinek Odry w poszukiwaniu Króla rzeki – suma!

Odra jedna z największych rzek w Polsce. Jedno z najrybniejszych łowisk w naszym kraju. Doskonałe łowisko wielu gatunków ryb, m.in. potężnych sumów. To nasza kolejna propozycja na wyprawę wędkarską w zachodniopomorskim rejonie Polski. W wyprawach nad dolną Odrę w okolicach Szczecina, specjalizujemy się w łowieniu sumów.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane wyłącznie na łowienie sumów aktywną techniką vertical na dolnym odcinku Odry w okolicach Szczecina. Wyprawy indywidualne dla jednej osoby! Wyprawy trwające od 1 do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od 01.06 do 31.10!


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wodujemy się w różnych miejscach ze względu na stan wody, inne czynniki oraz sukcesywność żerowania sumów. Nasi przewodnicy najlepiej wiedzą na jakim odcinku rzeki łowić w danym okresie.

Rekomendowane metody połowu
Sumy łowimy wyłącznie aktywną techniką vertical.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na rzekę Odrę preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź 3,7 m z silnikiem spalinowym 25 KM. Łódź wyposażona dodatkowo w dziobowy silnik elektryczny i profesjonalną echosondę wraz z Panoptix Livescope, a także wymagane środki asekuracyjne. Na jednostce jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy na dolnym odcinku Odry w okolicach Szczecina. Wyprawy rozpoczynają się w różnych miejscach. Wybór miejsca startu należy do przewodnika. Miejsce rozpoczęcia wyprawy jest zależne od wielu czynników, takich jak, np. stan wody na rzece, pogoda, okres roku, intensywność żerowania sumów i inne. Dokładne miejsce rozpoczęcia wyprawy ustalamy na około 2-3 dni przed terminem wyprawy.Oferta łowienia z przewodnikiem na rzece Odra (odcinek dolny).

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.06 do 31.10.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1 osoba.
Zakwaterowanie: w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Zakwaterowanie płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duża rzeka nizinna.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista w łowieniu sumów na dolnej Odrze – Michał Chełkowski.
Cena:
ŁOWIENIE AKTYWNE (1 dzień łowienia – vertical w dryfie):
– 858 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty (żywe ryby).
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo:
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne rosówki do łowienia z teaserem.
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!