» Zalew Szczeciński i okolice (strona południowa) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zalew Szczeciński i okolice (strona południowa) – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem na Zalew Szczeciński oraz na okoliczne łowiska, które łączą się z Zalewem od strony południowej (okolice Szczecina), czyli Roztoka Odrzańska, Dolna Odra, Jezioro Dąbie. Wszystkie łowiska są znane z wielkich szczupaków, sumów, boleni, okoni i sandaczy.

Przepiękny teren z ogromem różnorodnych łowisk. Wody Zalewu Szczecińskiego oraz Jeziora Dąbie są głównie płytkie. Średnia głębokość wynosi około 1,5 m z bardzo czystą wodą w zatokach. Do Roztoki Odrzańskiej uchodzi rzeka Odra. Tutaj łowi się głównie głęboko, gdyż woda w torze wodnym sięga 14 metrów, a pod brzegami około 4 m. Liczne wyspy, kanały i rezerwaty dla ptaków, powodują, że jest to świetne i bardzo ciekawe łowisko, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest to idealne miejsce na udaną wyprawę wędkarską pod okiem naszego przewodnika.

W łowisku regularnie łowimy duże szczupaki, ale także przepiękne sandacze oraz duże bolenie. Nie brakuje pięknych wygarbionych okoni. Sumy w tym łowisku dorastają do dużych rozmiarów i one także są celem naszych wypraw wędkarskich.

Ekskluzywne wyprawy wędkarskie z profesjonalnym przewodnikiem, ukierunkowane na połów szczupaków, sandaczy, boleni, okoni lub sumów. Ekskluzywne wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie: okonie można łowić cały sezon, szczupaki od 01.05 do 31.12, sandacze i sumy od 01.06 do 31.12.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem. Wędkowanie z brzegu jest trudne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych miejscach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Skuteczną metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Zalew Szczeciński preferujemy zasadę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy ją z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby.


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to łódź laminatowa 4,3 m z silnikiem spalinowym 30 KM. Łódź przewodnika jest wyposażona w profesjonalną echosondę oraz przetwornik Livescope. Na naszych jednostkach jest komfortowo i bezpiecznie.

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiska

Wyprawy realizujemy w południowej części Zalewu Szczecińskiego i na Roztoce Odrzańskiej lub na łowiskach w najbliższej okolicy. Ostateczną decyzję o łowieniu na danym łowisku podejmuje przewodnik.Oferta łowienia z przewodnikiem na Zalewie Szczecińskim, Roztoce Odrzańskiej i w okolicach (strona południowa).

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie: okonie można łowić cały sezon, szczupaki od 01.05 do 31.12, sandacze i sumy od 01.06 do 31.12.
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: Duży zalew, duża zatoka, średniej wielkości jezioro, rzeka.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy.
Cena:
– 858 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 1416 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
– przy większych grupach wycena indywidualna.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– profesjonalny przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!