» Zalew Wiślany – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zalew Wiślany – wyprawy z przewodnikiem wędkarskim

Zapraszamy na jedno i kilkudniowe wyprawy wędkarskie z przewodnikiem na Zalew Wiślany w poszukiwaniu sandaczy i okoni. Zalew Wiślany odcięty przez Mierzeję Wiślaną akwen Zatoki Gdańskiej o powierzchni ponad 800 km 2, przez który przebiega granica Polski i Federacji Rosyjskiej. Słonowodny charakter zalewu powoduje, że przyrosty ryb w zalewie są większe niż w zbiornikach śródlądowych. Atrakcyjne gatunki ryb dla wędkarzy to sandacz i okoń. Na tak ogromnym obszarze znalezienie odpowiednich miejsc wymaga ogromnego doświadczenia. Nasz przewodnik wędkuje na Zalewie Wiślanym od ponad 30 lat i zna łowisko jak własną kieszeń. W najlepsze dni potrafi złowić ogromne ilości wielkich morskich okoni i pokaźne sandacze. W zależności od panujących warunków wybiera różne metody spinningowe lub trolling.

Zalew Wiślany to ogromny obszar wody. Znakomite łowisko okoni i sandaczy. Głębokość Zalewu rzadko przekracza 3 metry. W Zalewie Wiślanym duże morskie okonie i sandacze łowi się w tych samych miejscach i na podobne przynęty. Ryby te przez cały rok przebywają tam, gdzie na dnie są kamienie. Najlepiej łowi się je metodą spinningową z opadu oraz w trollingu.

Wyprawy wędkarskie z przewodnikiem, ukierunkowane na połów sandaczy i okoni. Wyprawy dla 1-2 osób. Wyprawy trwające od jednego do kilku dni. Zapraszamy w sezonie od 01.04 do 31.12 na okonie i od 01.06 do 31.12 na sandacze. Łowienie ryb z naszym przewodnikiem to prawdziwa przyjemność i gwarancja udanej wędkarskiej wyprawy.


Dostępność łowiska
Dostęp do najlepszych łowisk zapewnia łódź z silnikiem spalinowym. Wędkowanie z brzegu jest trudne i mało optymalne. Dobre miejsca połowu drapieżników znajdują się tylko w określonych rejonach, które doskonale zna nasz przewodnik.

Rekomendowane metody połowu
Podstawową metodą połowu ryb drapieżnych jest oczywiście spinning lub casting z użyciem przynęt sztucznych. Dobrą metodą jest także trolling. Drapieżniki można także łowić na sztuczną muchę.

Limity i ograniczenia
Na naszych wyprawach na Zalew Wiślany preferujemy metodę złów i wypuść. Po wyholowaniu ryby, robimy zdjęcia i delikatnie wypuszczamy rybę z powrotem do wody. Dzięki takim praktykom mamy możliwość nawet kilkukrotnego złowienia tej samej ryby. Z łowiska można zabrać dziennie 1 sandacza na osobę w rozmiarze 50-60 cm. Wszystkie pozostałe sandacze wypuszczamy z powrotem do wody. 


Zakwaterowanie i serwis wędkarski

Jednostka pływająca, na którą zabieramy naszych Gości, to duża, bezpieczna łódź kabinowa 5,7 m z silnikiem 60 KM. Łódź wyposażona jest w kuchenkę i przenośny zbiornik WC. Szybka i wygodna łódź kabinowa zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i wygodę łowienia. Można odgrzać sobie ciepły posiłek, zaparzyć kawę oraz w trudnych deszczowych warunkach odpocząć w kabinie. 

Oczywiście dla naszych Klientów zapewniamy zakwaterowanie. Noclegi w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA.


Umiejscowienie łowiskaOferta łowienia z przewodnikiem na Zalewie Wiślanym.

Termin: Terminy do ustalenia indywidualnego w sezonie od 01.04 do 31.12 (okoń) oraz od 01.06 do 31.12 (sandacz).
Czas trwania: od 1 dnia łowienia (8-10 godzin dziennie) do kilku dni.
Dojazd: we własnym zakresie (samochód prywatny).
Ilość uczestników: 1-2 osoby. Możliwość zorganizowania wyprawy dla większych grup.
Zakwaterowanie: noclegi są w zależności od preferencji – od prywatnych kwater, poprzez pensjonaty i hotele, a skończywszy na hotelach SPA. Noclegi są płatne dodatkowo.
Wyżywienie: we własnym zakresie.
Łowisko: duży zbiornik wodny.
Przewodnik wędkarski: profesjonalny przewodnik w cenie podczas całej wyprawy. Najlepszy specjalista na Zalewie Wiślanym.
Cena:
– 508 zł od osoby za 1 dzień łowienia.
– 716 zł za dwie osoby za 1 dzień łowienia.
Cena skalkulowana została przy powyższych założeniach i w niektórych przypadkach podana cena może ulec zmianie, ponieważ jest zależna od wielu czynników, jak np. ilość uczestników, dostępność danych typów łodzi, itp. Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Cena zawiera podatek VAT.
W cenie:
– przewodnik wędkarski.
– dojazd przewodnika na miejsce.
– łódź z silnikiem spalinowym oraz paliwo.
– sprzęt wędkarski oraz przynęty.
– ubezpieczenie NNW i KL.
– obowiązkowa składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
Płatne dodatkowo: zakwaterowanie.
We własnym zakresie:
– dojazd na miejsce.
– licencje wędkarskie.
– wyżywienie i napoje.
– ewentualne zakwaterowanie
Na miejscu istnieje możliwość:

Przy korzystaniu ze sprzętu przewodnika, dodatkowo rozliczamy się za zerwane i zniszczone przynęty oraz za zniszczone zestawy przewodnika (wędka, kołowrotek, linka, przypon).

Transfery z/na łowisko:
Więcej informacji na zapytanie udzieli Państwu nasz Dział Obsługi Klienta. Rezerwacje, zgłoszenia, więcej informacji o ofercie: sebastian@guidedfishing.pl lub tel. +48 786 874 825.
Przed każdą z wypraw wędkarskich oferujemy dokładne informacje, jak się przygotować i co warto zabrać ze sobą na wyprawę. Na część wypraw wędkarskich, które organizujemy, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wędkarskiego oraz przynęt. Dzięki naszej pomocy, możecie zakupić potrzebny sprzęt i przynęty przed wyprawą (w bardzo atrakcyjnych cenach) lub na niektórych łowiskach, także w trakcie trwania wyprawy. Jeżeli masz pytania, napisz do nas – sebastian@guidedfishing.pl lub zadzwoń tel. +48 786 874 825.


ZAPRASZAMY na wyprawy wędkarskie z przewodnikiem w Polsce! Podzielimy się z Tobą naszą pasją!